Özgür Gündüz

Özgür Gündüz Kimdir ?

SEOGASTE bloğun yazarı Özgür Gündüz hakkında oluşturulmuş bir yazı. Aslında Özgür Gündüz kimdir gibi yazınca çok ego yapmış gibi oluyor aslında bu gibi şeyleri sevmeyen birisiyim fakat, çok yorum geldi bloğun sahibi kim, bloğun sahibine nasıl ulaşabilirim vesaire gibi..

Kimdir Bu Özgür Gündüz

Deli gibi hırslı değildi. Karakterinde bir ağırlık vardı, asil ruhluydu. Hangi ortamda ne söylemesi gerektiğini çok iyi bilen, her ortama ayak uydurabilen kendini sevdiren fakat asla yalaka olamayan bir insan!  Tutturmuş kendi iş yerini açacakmış. Açtı da, daha üniversite öğrencisiyken yaşı 18-19 gitti kendine ofis açtı. Bir yıla yakın ofisinden işlerini yürüttü. Daha sonra home ofis tarzına geçti, web tasarım alanından, web proje geliştirmeye karar verdi. Web siteleri kurdu, projelerini yürürlüğe geçirdi, hedefler belirledi, hedeflerine ulaştı. Tabi teknoloji de yerinde durmadı… Dijital pazarlama gelişti. Özgür bir baktı kendini bu alanda geliştirmiş. Gece Gündüz Kendi işini kurma peşindeyken günümüzün en popüler mesleklerinden olan bir alanda kendini geliştirmiş. Özgür halen, Google SEO konusunda bilgi birikimi mevcut olan ve Senior Search Specialst olarak çalışmalarını sürdüren zati muhteremdir.
Özgür Gündüz

 

Özgür GÜNDÜZ – Eğitio Seminer Görüntüleri;

SEO Direktörümüz Özgür Gündüz’ün Egitio.com ve https://www.clicksus.com ortaklığında gerçekleşen SEO eğitiminde konu aldığı “Google’ı Anlamak” & “SEO Uzmanı mıyız?” konulu sunumunun belli bir bölümüdür.

Seo uzmanı kime denir merak ediyorsanız SEO uzmanı sayfamıza geliniz.