Şirket araçlarınız üzerinde tam kontrol sağlamak ve akaryakıt giderlerinizi düşürmek için Taşıt Tanıma Sistemi kullanabilirsiniz. Taşıt Tanıma Sistemi ile, şirket araçlarına tanıma üniteleri takıldıktan sonra benzin istasyonlarından kolayca ve ücret ödemeden akaryakıt alımı yapabilir, faturalandırma ve muhasebede oluşacak rahatlık ile iş yükünüzü hafifletebilirsiniz. Bu sistemi Türkiye’ye tanıtan Shell’in Taşıt Tanıma Sistemi hakkında detaylı bilgiyi ve başvuru süreçlerini yazının devamında bulabilirsiniz.

Shell Taşıt Tanıma Sistemi (Shell TTS)

Türkiye’ye ilk olarak Shell tarafından tanıtılmış olan Taşıt Tanıma Sistemi, şirket araçlarının ve filoların yakıt alımını kolaylaştırmak, harcamaları tek çatı altında toplayarak muhasebe ve operasyon kolaylığı yaratmak amacıyla piyasaya sürülen filo yönetim sistemidir.

Shell Taşıt Tanıma Sistemi ile, şirket araçlarınız için yakıt alımı yapılırken araçtan inmeye, ücret ödemeye ve fiş/fatura toplamaya gerek kalmaz. Zaman da tasarruf sağlayan Shell TTS, şirket araçlarının performansını arttırırken, maliyetlerini düşürür.

Şirket yetkililerinin yapması gereken tek şey, şirkete bağlı araçlar için limit belirlemek ve sonrasında araçların mali işlemlerini hızla halletmek. Shell Taşıt Tanıma Sistemi kullanmaya başlamak için OfisPaneli üzerinden hemen başvuru yapabilirsiniz.

Shell Taşıt Tanıma Sisteminin Avantajları Nelerdir?

  • Tüketim Kontrolü

            Araç tanıma ünitesi bulunan şirket araçlarının hangi Shell istasyonundan ne zaman, ne kadar yakıt aldığını sistem üzerinden görüntüleyebilir ve raporlayabilirsiniz.

  • Ödeme ve Faturalama Kolaylığı

Anlaşmalı bankalardan açtıracağınız Doğrudan Borçlandırma Sistemi (DBS) hesabı ile yakıt ödemelerini otomatik olarak yapabilirsiniz. Ayrıca fiş, fatura veya makbuz biriktirmek ve bunları bilgisayara girmekle uğraşmazsınız. Ayda 2 kez toplu fatura ile muhasebeniz rahatlar.

  • Yaygın İstasyon Ağı

Shell’in 950 adet istasyonunda TTS hizmeti sunuluyor. Her gün ortalama 70.000 araç bu yöntem ile istasyonlardan yakıt alımı yapıyorlar.

Shell Taşıt Tanıma Sistemi Başvurusu

Shell Taşıt Tanıma Sistemi kullanmaya başlamak için en kolay yol OfisPaneli sistemine başvurmaktır. Firmaların ihtiyacı olan tüm tedarik anlaşmalarını tek çatı altında toplayan, teklif ve anlaşma süreçlerini internet ortamına taşıyan OfisPaneli’ne başvurarak Shell Taşıt Tanıma Sistemi anlaşması yapabilirsiniz. Shell TTS anlaşması yaparak hem indirimli akaryakıt kullanabilir hem de şirket araçlarınız üzerinde tam kontrol sağlayabilirsiniz.